R O Č N Í K Y

2 . R O Č N Í K 7/2023

2 . ročník SIXGAMES se konal 15. -16. 7. 2022 ve sportovním areálu v Hošťálkové, který pojímá tenisové kurty, fotbalové hřiště na umělé/přírodní trávě, badmintonové hřiště, beachvolejbalové hřiště aj

Turnaje se účastnilo 50 hráčů.

Výběr disciplín pro tento ročník byl: volejbal, badminton, kroket, baseball, petanque a finální disciplínou byly šipky.

Pátá disciplína v pořadí byl petanque, této disciplíny se účastnilo 6 nejlepších soutěžících. Hráči byli rozlosováni do dvou skupin ze kterých vyšli dva finalisté.

První den se zahájilo disciplínou volejbal, ve které bylo rozlosováno jednotlivé složení týmy. Každý tým hrál jedno utkání se soupeřem, který mu byl vybrán a následně byla všem hráčům vítězného týmu udělena výhoda do druhé disciplíny.

Dále se první den pokračovalo druhou disciplínou badmintonem. Zde byli také rozlosováni vzájemní protihráči a této disciplíny se stejně jako volejbalu účastnili všichni soutěžící.

První den byl ukončen třetí disciplínou kroketem. Této disciplíny se zúčastnila polovina soutěžících s nejlepšími výsledky z prvních dvou disciplín.

Druhý den odstartoval čtvrtou disciplínou baseballem, které se zúčastnilo 12 nejlepších účastníků.

Finálové šesté disciplíny šipky se zúčastnili 2 nejlepší účastníci turnaje.

Hlavní vítěz

V napínavém souboji v šipkách zvítězila s bodovým skóre 2:1 Kateřina Chalupová, která si odnesl výhru ve výši 20 000 Kč.

Šest nejlepších

Ve finálovém kole podlehl vítězce Kateřině Chalupové soupeř Dominik Rára, který obsadil 2. místo. Na třetí místo se díky dobrému skóre v petanque umístil Vojtěch Číž.

1 . R O Č N Í K 7/2022

1 . ročník SIXGAMES se konal 30. -31. 7. 2022 ve sportovním areálu v Hošťálkové, který pojímá tenisové kurty, fotbalové hřiště na umělé/přírodní trávě, badmintonové hřiště, beachvolejbalové hřiště aj.

Dále se první den pokračovalo druhou disciplínou Stolní tenis. Zde byli také rozlosováni vzájemní protihráči a této disciplíny se stejně jako badmintonu účastnili všichni soutěžící.

Druhý den odstartoval čtvrtou disciplínou Plážový volejbal, které se zúčastnilo 12 nejlepších.

Zúčastnilo se 30 soutěžících - 6 žen a 24 mužů.

Výběr disciplín pro tento ročník byl: badminton, stolní tenis, fotbal, beach volleyball, překážkový běh a finální disciplínou byla stolní hra Jenga.

Pátá disciplína v pořadí byl překážkový běh, ve kterém soutěžící museli nejprve poskládat dřevěnou skládačku, hodit šipku do předem určené části terče a jakou poslední překážku otestovali svoji přesnost ve shazování dřevěných kuželů na vzdálenost 3 metrů pomocí míčků.

První den se zahájilo disciplínou badminton, ve které byli rozlosováni vzájemní protihráči, přičemž zvlášť tvořily skupinu ženy.

První den byl ukončen třetí disciplínou Fotbal. Této disciplíny se zůčastnilo 24 soutěžících s nejlepšími výsledky z prvních dvou disciplín.

Finálové šesté disciplíny Jenga se zůčastnili 2 nejlepší z Překážkového běhu.

Vítěz 1. ročníku SIXGAMES Tomáš Pauló

V napínavém souboji ve stolní hře Jenga zvítězil s bodovým skóre 2:0 Tomáš Pauló, který si odnesl výhru ve výši 20 000 Kč.

Ve finálovém kole podlehl vítězi Tomášovi P. soupeř Daniel Němec, který obsadil 2. místo.

Na 3. místě se pak umístil Štěpán Jančálek z Hošťálkové.